Son Haberler
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
Kepez’den hummalı çalışma
6 Eylül 2018, Perşembe - 14:22İlçesi’ndeki okulların fiziki ve manevi standartlarını yükseltici sayısız katkı koyan Kepez Belediyesi, yeni yapılan okullara da çeşitli destekler sağlıyor. Habibler Mahallesi’nde yapılan Amine Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi, yeni eğitim sezonuna hazır hale getirilmesi için belediye ekiplerinin şantiye alanına döndü. 2018-2019 eğitim ve öğretim döneminde ilk öğrencilerini kabul edecek olan okulda, Kepez Belediyesi tarafından hummalı bir çalışma başlatıldı.
Okul bahçesine kilit taş
Kepez Belediyesi, ilk etapta Amine Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin yol çalışmasını tamamladı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bir yandan da okul bahçesinin tamamlanması için seferber edildi. Okulun ön alanı, istek üzerine kilit taş döşenerek 225 m2 büyütüldü. Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri de, peyzaj çalışmalarını gerçekleştiriyor.