Son Haberler
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
Kepez\'de takım ruhu gelişiyor
31 Ağustos 2018, Cuma - 14:07Futbol, voleybol, basketbol, su topu gibi takım oyunlarının incelikleri; teknik ve pratikte olması gerekenler uzman eğitmenler tarafından Kepez Belediyesi Yaz Spor Okulu’nda gösteriliyor. Takım oyunları sayesinde dayanışma, paylaşma, iletişim becerileri gelişen çocuklar ve gençler; ortak amaçlar için mücadele etmeyi, birlik ve beraberlik bilinci edinerek amaçlarına hızlı ve başarılı şekilde ulaşmayı öğreniyor.
Yetenekli çocuklar kulüp alt yapısına alınıyor
Geleceğin sporcularını yetiştirdiklerini söyleyen Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu; “Spor branşlarımızın her birinde uzman kadromuzla çocuklarımızın sporda başarılı olması ve geleceğe emin adımlarla ilerlemesi için çalışıyoruz. Çocuklar ve gençler, takım sporunda bir bütün olarak hareket etmeyi ve bireysel becerilerini takımla birlikte nasıl kullanabileceklerini öğreniyor. Burada aldıkları eğitim sonucunda yetenekli çocuklar kulübümüz alt yapısında yer alma şansı yakalıyor.”dedi.