Son Haberler
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
Tütüncü, site sorunlarını dinledi
31 Ağustos 2018, Cuma - 13:41Mesaisinin büyük çoğunluğunu hemşehrileri ile bir arada geçiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, esnaf ve oda ziyaretlerinin ardından şimdide ilçesinde bulunan siteleri ziyaret ediyor. Tek tek dolaştığı sitelerin istek ve dileklerini dinleyen Başkan Tütüncü, çocukları da oyuncaklar ve balonlar ile sevindiriyor. Site sakinlerinin sokak aydınlatması, kontrolsüzce araç kullananlara karşı önlem, çocuk parkı, toplu ulaşım güzergahlarının yenilenmesi, peyzaj, semt pazar alanlarının taşınması, güvenlik konuları ile ilgili sıkıntılarını dinleyen Tütüncü, kimi sorun için anında ilgili belediye bürokratlarını arayarak çözüm üretiyor.
‘Kepezlilerin her zaman yanındayım’
Kendisine sorunlarını aktaran site yöneticisi ve sakinlerine çözemeyeceği bir işin hiçbir zaman sözünü vermediğini vurgulayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, söz verdiği tüm hizmetleri de yerine getirdiğini hatırlattı. Hemşehrilerinin huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceği bir şehri yönetmek için ellerinden geleni yaptıklarının altını çizen Başkan Tütüncü, bu anlamda kendisinin 7-24 Kepezlilerin yanında olmaya çalıştığını söyledi.