Son Haberler
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
Kepez Belediyesi, yeni yetenekler arıyor
29 Ağustos 2018, Çarşamba - 18:34Çocuk ve gençlere eğitim alanında önemli hizmetler sunan Kepez Belediyesi, müziği seven yetenekli çocuk ve gençleri arıyor. Kepez Belediyesi, yetişkinler için kurduğu Türk Sanat Müziği Topluluğu ile çocuk ve gençler için kurduğu Çocuk ve Gençlik Senfoni Orkestrası’nın kadrosunu güçlendiriyor. Tahir Çetin ve Eda Öztürk eğitmenliğindeki Türk Sanat Müziği Topluluğu ile müzik öğretmeni Engin Beslek eğitmenliğindeki Çocuk ve Gençlik Senfoni Orkestrası’nda yer almak isteyenler için başvurular başladı. Müzik Topluluğu ve Senfoni Orkestrasında yer almak isteyenlerin başvurularını 23 Eylül’e kadar Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’ne yapmaları gerekiyor.