Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Potanın Kaplanları Hazır
29 Ağustos 2018, Çarşamba - 15:21Turgut Özal Spor Salonunda gerçekleştirilen hazırlık maçında Kepez Belediyespor’un 2001-2002 doğumlu sporcuların çoğunlukta olduğu Genç Kaplanları, 30 sayı farkla Antalya Osmanlı GSK Erkekler U18 basketbol takımını yendi. Sezona sıkı hazırlanan Genç Kaplanlar, hazırlık maçında sergiledikleri ataklarla ve potalarında gerçekleştirdikleri bloklarla maç sonucunda büyük sayı fark ile başarı elde etti. Kepez Belediyespor’un alt yapısında yetişen ve genç takımda mücadele eden sporcuların başarılı bir sezon geçireceklerine inandığını belirten Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, “Sporcu fabrikası olarak başarılı sonuçlar alıyoruz. Yetiştirdiğimiz çocuklarımız her geçen gün eksikliklerini gidererek başarı yolunda daha emin adımlarla ilerliyor. Bu da gösteriyor ki geleceğe yaptığımız yatırımların meyvelerini alıyoruz.” dedi.