Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Kepez’de LİG mesaisi başladı
28 Ağustos 2018, Salı - 14:46Kepez Belediyespor, sezona sıkı hazırlanıyor. 80 ilden 151 takımın katılacağı BAL için hazırlıklarına başlayan Kepez Belediyespor oyuncuları, her gün çift idman ile Lig’e iyi bir başlangıç yapmak için çalışıyor. Önceliği Bölgesel Amatör Lig’de grubunu birinci sırada tamamlayıp on bir ekibin içinde yer almak olan Kepez Belediyespor, sonrasında Play-Off maçlarına çıkmanın mücadelesini vererek başarılı bir şekilde sezonu kapatmak için çalışıyor.
Bal Grupları Belli Oldu
Süper Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) 2018-2019 sezonu grupları belli oldu. Antalya takımları, 7. Grup’ta Aydın, Denizli, Muğla, Burdur ve Isparta ve takımlarıyla mücadele edecek. 2018-2019 futbol sezonu 11 gruptan oluşacak. Bu sezon BAL’da 8 grup 14 takımdan, 3 grup ise 13 takımdan oluşuyor. 22-23 Eylül 2018 tarihlerinde başlayacak 2018-2019 Spor Toto BAL Müsabakaları fikstür çekimi, Eylül ayının ilk haftasında yapılacak.
Kepez Belediyespor 7.Grup’ta
Kepez Belediyespor, Konyaaltı Belediyespor ve Manavgat Belediyespor’un olduğu 3 Antalya takımı, Aydın’dan 4, Denizli’den 3, Muğla’dan 2, Burdur ve Isparta’dan birer takım bu sezon 7. Grupta mücadele edecek.
BÖLGESEL AMATÖR LİG 7. GRUP TAKIMLARI Kepez Belediyespor (Antalya) Konyaaltı Belediyespor (Antalya) Manavgat Belediyespor (Antalya) Aydınspor 1923 (Aydın) Didim Belediyespor (Aydın) Kuşadasıspor (Aydın) Sökespor (Aydın) Bucak Belediye Oğuzhanspor (Burdur) Kale Belediyespor (Denizli) Serinhisarspor (Denizli) Tavas Birlikspor (Denizli) Isparta Davrazspor (Isparta) Ortacaspor (Muğla) Yatağanspor (Muğla) |