Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Tütüncü, personeli ile bayramlaştı
17 Ağustos 2018, Cuma - 16:02Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, her yıl olduğu gibi bu bayramda da önce belediye personeli ile bayramlaştı. Dokuz günlük bayram tatili öncesi son iş günündeki bayramlaşma töreni Başkan Tütüncü’nün makamında gerçekleştirildi. Başkan yardımcıları ve birim müdürlerin de hazır bulunduğu bayramlaşma töreninde, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, personelinin elini tek tek sıkarak, sağlık ve huzurlu bir bayram temennisinde bulundu.
‘Bayramlar çok önemli değerlerdir’
Bayramların dayanışma ve paylaşım ruhu ile kardeşliğin güçlendirildiği çok önemli bir değer olduğunu belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, birlik ve beraberlik içerisinde bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Her bayramın birlik ve beraberliği daha da pekiştirdiğine değinen Başkan Tütüncü, “Sevdiklerinizle beraber ağız tadıyla hayırlı bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum.” dedi.