Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Kepez’in Sultanları sezonu açtı
15 Ağustos 2018, Çarşamba - 16:44Alt yapı çalışmaları ile adını ulusal boyutta duyuran Kepez Belediyesi Spor Kulübü, bu yıl voleybol A takımını genç ve dinamik bir kadroyla oluşturdu. Türkiye Bayanlar Voleybol 2’inci Lig’i 3. grupta mücadele eden Kepez’in Sultanları, yeni sezona genç ve dinamik kadroyla çıkacak. Alt yapısında yetiştirdiği genç yıldız takım oyuncuları ve 1 transfer oyuncusu ile sezon hazırlıklarına başlayan Genç Sultanlar, Ağustos ayı itibariyle haftanın 6 günü çift antrenman yapıyor.
‘Gençlerimize tecrübe kazandırıyoruz’
Sezon hazırlıklarını değerlendiren Basketbol ve Voleybol Şube Sorumlusu Hakan Çatal, “2017-2018 sezonundaki gibi alt yapı oyuncularımız ile bu sezonda sahalarda olacağız. Geçtiğimiz yıl 10 takım içerisinde ligi 6’ıncı sırada tamamlayarak hiçte başarısız olmadığımızı kanıtlamıştık. Buradaki amacımız yüksek bütçelerle takım oluşturmak değil, yetiştirdiğimiz çocuklara imkan verip onların üst liglerde mücadele edip tecrübe kazanmalarını istiyoruz ”dedi.
Türkiye Bayanlar Voleybol 2’inci Lig’i kura çekimlerinde bu yıl Kepez’in grubunda İzmir 3, Aydın 3, Bodrum, Marmaris, Alaşehir ve bir de Antalya Spor olmak üzere toplamda 11 takım bulunuyor.
Yetenekli çocuklar alt yapıya
Spor Kulüpleri tarafından yetenekli her gencin elinden tutulması gerektiğini belirten Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, “Bence spor kulüplerinin en büyük eksikliği kendi sporcularını yetiştiremiyor olmalarıdır. Kepez Belediyespor yetenekli çocukları küçük yaşlarda alt yapı eğitim programına dâhil ediyor ve çocukların ilerlemesine olanak sağlıyor. Bu işin sırrı sabırlı ve kararlı olmaktan geçiyor.” diye konuştu.