Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Kepez’de çocuklar eğlenerek tenis öğreniyor
13 Ağustos 2018, Pazartesi - 14:06Eğitim öğretim döneminin ardından çocukların yaz aylarını kaliteli değerlendirmeleri için, 2 Temmuz’da kapılarını aralayan Kepez Belediyesi Yaz Spor Okulu’nda çocuklar doyasıya eğleniyor. Tenis branşında eğitim alan çocuklar, hem spor yapıyor, hem de tenis kortunu çevreleyen parkta ailelerinin gözetiminde antrenörleri ile birlikte su ile eğlenerek serinliyorlar. Çocukların eğlenerek kaliteli bir eğitim gördüğünü belirten Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, “Spor okullarımızdan herkesin faydalanmasını istiyoruz. Eğitimin ücretsiz verildiği yaz spor okulumuzda çocuklarımızın mutluluğu bizim için önemli. Yüzlerindeki tebessüm onlar için doğru adımlarla ilerlediğimizin göstergesidir. Onların rahat ve güvenli spor yapmaları için çalışıyoruz.” dedi.