Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Kepez’in Yaz Spor Okulu öğrencileri geziyor
8 Ağustos 2018, Çarşamba - 14:48Kepez Belediyesi’nin Yaz Spor Okulları’nın öğrencileri keyifli bir tatil geçiriyor. Yaz Spor Okulları’nda spor yapan gençler, bir yandan da düzenlenen geziler ile Antalya’nın çeşitli noktalarını da keşfetme imkanı buluyorlar. Eğitimlerin yanında zaman zaman sosyal faaliyetlerle de gençlerin spora bakış açısını değiştiren Kepez Belediyesi, yaz spor okuluna gelen 4 bin 900 öğrenciye şehir gezileri düzenliyor.
Stadyum kapıları genç yeteneklere açıldı
Şehrin önemli tesislerinin de aralarında bulunduğu aktivite programında öğrenciler hem eğleniyor, hem de gelecek planlamasına yardımcı olacak bilgiler ediniyor. Kepez Belediyesi Spor Okulu öğrencileri, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün Antalyalılara kazandırdığı DokumaPark, Tren Kütüphane ve Anadolu Oyuncak Müzesi’ni ziyaret ettiler. Spora ve sporcuya büyük önem veren Kepez Belediyesi, yaz spor okulu öğrencilerinin merak ettiği yeşil sahalara da gezi düzenledi. 33 bin kişilik Antalya Stadyumu’nun kapıları genç yeteneklere açıldı. Yaz Spor Okulu öğrencileri, profesyonel takımların ayak bastığı yeşil sahayı ve maç öncesi hazırlandıkları odaları görme fırsatı buldular.
Ünlüoğlu’ndan, Tütüncü’ye teşekkür
Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, “Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Onların gelişimi ve hayallerine bir adım daha yaklaşmaları için çalışıyoruz. Eminim ki bu gezi programı ile birçok evladımız başarı yolunda hayaller kurup bu yolda çalışacak, biz de spor kulübü olarak onları her zaman destekleyeceğiz. Bu gezinin gerçekleşmesinde başta Kepez Belediye Başkanım Hakan Tütüncü’ye ve ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.” dedi.