Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Muay Thai Federasyonu’ndan Tütüncü’ye teşekkür
5 Ağustos 2018, Pazar - 12:34Türkiye Muay Thai Federasyonu, Avrupa süper lig finaline katkılarından dolayı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye teşekkür etti. Milli Takım Baş antrenörü Yasin Urlu, Kepez Belediye Başkanı Tütüncü’yü makamında ziyaret ederek, Türkiye Muay Thai Federasyonu Başkanı Halil Durna adına teşekkür şilti verdi. Spora ve sporcuya büyük önem verdiklerini dile getiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sporun her dalını desteklediklerini belirterek, çocuk ve gençlerin sporla büyümeleri ve sporu yaşam biçimi haline getirmeleri için çabaladıklarını söyledi. Muay Thai Milli Takım Baş antrenörü Yasin Urlu, yıllardır Antalya’da yapılan musabakalar da Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün hiçbir zaman desteğini esirgemediğini söyledi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye hem federasyon adına hem de bu spora gönül veren bir antrenör olarak teşekkür etti.