Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Tütüncü, BSM’yi ziyaret etti
27 Temmuz 2018, Cuma - 18:58Türkiye’nin dört bir yanındaki belediyelerin örnek aldığı Kepez Belediyesi Sağlık Merkezi, her geçen gün daha da büyüyor. Belediye Sağlık Merkezi’ni(BSM) ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepezlilerin de memnuniyetini ölçtü. Belediye Sağlık Merkezi’ndeki poliklinikleri tek tek ziyaret eden Başkan Tütüncü, tedavi için gelen hemşehrileri ile de sohbet etti.
Tütüncü’den canlı yayın
Vatandaşların istek ve diklerini dinleyen Başkan Tütüncü, sağlık merkezinde görev yapan sağlık personeli ile de hizmetler konusunda istişarede bulundu. Yeni tahlil cihazlarının alımıyla güçlendirilen laboratuvarı da gezen Başkan Tütüncü, merkezdeki sağlık hizmetlerini sosyal medya hesaplarından canlı yayın aracılığı ile duyurdu. Belediye Sağlık Merkezi’nde sunulan hizmetlerin sosyal belediyeciliğin bir ürünü olduğunu vurgulayan Başkan Tütüncü, Kepezlilere özel hastane konforunda sağlık hizmeti sunduklarını ve bu hizmetleri daha da çeşitlendireceklerinin müjdesini verdi.