Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Kepez’den yapılandırma mesaisi
27 Temmuz 2018, Cuma - 17:15Kepez Belediyesi’nde yürürlüğe giren bazı alacakların yeniden yapılandırılmasına ilişkin 7143 sayılı kanun çerçevesinde vergi ve borçlarının yeniden yapılandırılması başvuruları devam ediyor. Temmuz ayının başında başlayan uygulama, vatandaşların belediyeye olan vergi ve ücret borçlarını kapsıyor. Kanunun yürürlüğe girmesi itibariyle başlayan uygulama için, Kepez Belediyesi Hizmet Binası’nda bulunan Gelir Servisi veznelerine başvuru yapılabiliyor. Faiz indirimi ve ödeme kolaylığı sağlamak amacıyla yapılandırmanın yer aldığı hizmet, 31 Temmuz 2018 tarihi mesai bitimine kadar devam edecek.
Hafta sonu da hizmet verecek
Kepez Belediyesi Gelir Servisi vezneleri, yapılandırmadan tüm vatandaşların yararlanması amacı ile 28 ve 29 Temmuz tarihlerini kapsayan cumartesi ve pazar günleri de mesai yapacak. Mükellefler, yapılacak başvurular ile peşin faiz indiriminin yanı sıra taksitlendirme işlemlerine de hak kazanacak. Başvurular, Kepez Belediyesi Hizmet binasında bulunan Gelir Servisi Müdürlüğü’ne bizzat gerçekleştirilecek. 31 Temmuz günü mesai sonuna kadar geçerli olan uygulama ile ilgili ayrıntılı bilgilendirme Kepez Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü Gelir Servisi’nden, semt veznelerinden ve 0242 310 58 58 numaralı telefondan sağlanacak.