Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Kepez Devlerini Arıyor
27 Temmuz 2018, Cuma - 16:20Kepez Belediyesi Spor Kulübü, Antalyalı gençlere basketbolda kariyer kapıların aralıyor. Kepez Belediyespor, Türkiye Basketbol Federasyonu 2’inci Lig’de mücadele edecek takımlarında oynamak üzere basketbolcular arıyor. Turgut Özal Spor Salonu’nda 12 Ağustos Pazar günü saat 13.00’da yapılacak seçmelere 16 yaş ve üzeri adaylar katılabilecek.
Genç yetenekler seçmelere
Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, “Kulüp olarak daha önce keşfedilmemiş ve fırsat tanınmamış gençlerimize yeni bir kapı aralıyoruz. Genç yetenekleri Türk basketboluna kazandırmak için böyle bir kariyer imkânı sunuyoruz. ‘Ben de basketbolda yetenekliyim’ diyen her gencimizi seçmelere katılmaya davet ediyorum” dedi.