Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
AKMEK’in yaz kursları başladı
18 Temmuz 2018, Çarşamba - 16:43AKMEK’in, çocuk ve gençlerin kendilerini geliştirebilmeleri için açtığı yaz dönemi kursları, 3 ayrı branşta açıldı. AKMEK Sakarya Kurs Merkezi’nde başlayan kurslara 7 ile 14 yaş arasındaki çocuk ve gençler katılıyor. İngilizce, Bilgisayar ve Kuran-ı Kerim eğitimlerinin verildiği kurslara 130 kursiyer katılım gösterdi. 6 Temmuz’da başlayan ve 2 ay sürecek olan eğitimler çocuk ve gençlerin kaliteli bir yaz tatili geçirmelerini sağlıyor.
Bilişim çağına ayak uyduruyorlar
AKMEK kurs merkezleri yılın 12 ayında birçok alanda eğitimler veriyor. Meslek edinmek isteyen gençlere iş garantili kursların kapılarını da aralayan AKMEK, yaz kursları ile de yarınımızın geleceği çocukların zamanlarını faydalı bir şekilde değerlendirmesini sağlıyor. AKMEK’in bilgisayar kursları Kepezli çocukların bilişim çağına ayak uydurmasını, yaz kurslarının olmazsa olmazı İngilizce kursları da, çocukların bilgi teknolojilerini öğrenmelerine yardımcı oluyor.