Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Kepez’den ücretsiz KPSS kursu
10 Temmuz 2018, Salı - 15:11Kepez’in eğitim standartlarını yükselten birçok hizmet sunan Kepez Belediyesi, şimdi de Kamu Personeli Seçme Sınavı(KPSS) kursu açtı. Teomanpaşa Kurs Merkezi’ndeki ücretsiz kursa 130 KPSS adayı katıldı. Ortaöğretim ve ön lisans mezunlarına yönelik KPSS kursunda, matematik, coğrafya, geometri, tarih ve Türkçe branşlarında dersler veriliyor.
Çalışan adaylarda düşünüldü
Teomanpaşa Kurs Merkezi’nde 9 Temmuz pazartesi günü başlayan KPSS kursu, haftanın 5 günü devam edecek. Kepez Belediyesi, KPSS sınavına girecek çalışan adayları da düşünerek kursları gündüz ve akşam olmak üzere iki ayrı gurupta düzenledi. 7 eğitmenin görev aldığı KPSS hazırlık kursları 5 Ekim tarihine kadar devam edecek. Öğrencilerin yoğun ilgisini gören merkezde, Ekim ayından itibaren YKS kursları da başlayacak.