Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Kepez’in yaz eğitimleri başladı
29 Haziran 2018, Cuma - 18:19Kepez Belediyesi, yaz eğitim kursları açtı. Çocuk ve gençlerin daha kaliteli bir yaz tatili geçirebilmeleri için açılan yaz eğitim kursları dokuz noktada öğrencilere hizmet veriyor. Yaz tatili boyunca çocukların hem eğlenerek, hem de öğrenerek eğitim almalarını sağlayacak olan kurslar, 25 Haziran Pazartesi günü başladı. Türkçe, hızlı okuma, drama, matematik, fen bilgisi, ingilizce ve Kuran-ı Kerim eğitimlerinin verildiği yaz eğitim kursları, 1 Eylül’de sona erecek.
Kepez de 9 noktada etüt hizmeti
Sütçüler Mahallesi’ndeki Osman Gazi Semt Konağı, Şafak Mahallesi’ndeki Orhan Gazi Semt Konağı, Erenköy, Barış, Adnan Menderes Yüzme Havuzu’ndaki Etüt Merkezleri, Sakarya, Dokuma, Göksu ve Varsak AKMEK olmak üzere 9 noktada eğitim hizmeti veriliyor. Etüt hizmeti, 2, 3, 4, 5, 6 ve 7.sınıf öğrencilerini kapsıyor. Farklı branş öğretmenleri tarafından verilen derslerle, öğrencilerin hem konuları yeniden tekrar etmesi, hem de atladığı sınıfın konularını öğrenmesi sağlanıyor.