Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Kepez’de 2 Temmuz Heyecanı
26 Haziran 2018, Salı - 15:56Kepez’in Yaz spor okulları açılıyor. 2 Temmuz pazartesi günü yüzlerce öğrenciye kapılarını aralayacak olan Kepez Yaz Spor Okulları, 6 ile 16 yaş aralığındaki çocuk ve gençleri kabul ediyor. Futbol, basketbol, voleybol, yüzme, su topu, jimnastik, tekvando, tenis, güreş ve okçuluk branşlarında eğitim verilecek olan yaz spor okullarında, Antalya’nın en nitelikli ve en büyük spor kulüpleri arasında yer alan Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün uzman eğitimci kadrosu görev alacak. Yetenekli sporcularında keşfedileceği yaz spor okulları Eylül’ün ilk haftası sona erecek.
Yetenekli sporcular alt yapıya
Yaz tatillerinde çocukların spor yapmasına olanak sağlamak ve yetenekli sporcuları tespit ederek onlara fırsat vermek amacıyla açılan yaz spor okulların, bu yıl beklenenin üzerinde kayıt gerçekleşti. Kayıtların ilk günlerinde özellikle jimnastik, su topu ve yüzme kontenjanları doldu. Eğitim sürecinin bitiminde katılımcılara sertifika verilerek, yetenekli çocuk ve gençler, Kepez Belediyespor’un alt yapısında yer alma imkânı bulacaklar. Yaz spor okullarının açılışı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, antrenörler, öğrenci ve velilerin katılımıyla 2 Temmuz pazartesi günü saat 10.00 da Turgut Özal Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.