Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Kepez’den seçmene hizmet
21 Haziran 2018, Perşembe - 14:57Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilli seçimlerine sayılı günler kala Kepez Belediyesi, yaşlı, engelli ve oy kullanmaya gidemeyecek kadar hasta olan seçmenler için gerekli tedbirleri aldı. Kepez Belediyesi’nin ambulans ve araçları çeşitli sebeplerden dolayı oy kullanmaya gidemeyecek Kepezli seçmenin hizmetinde olacak. 24 Haziran pazar günü yapılacak cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde oy kullanmak isteyen ancak yaşlılık, engellilik ve hastalık gibi nedenlerden dolayı ‘Nasıl oy kullanacağım?’ diyen seçmeni, Belediye Sağlık Merkezi’nin tam donanımlı ambulans ve araçlarıyla oy kullanacakları okullara taşıyacak. Kepez Belediyesi, oy kullanma işlemi tamamlandıktan sonra seçmenleri yeniden evine ulaştıracak. İhtiyaç sahibi seçmenler, 316 07 08 numaralı telefondan ambulans ya da araç talebinde bulunabilecekler.