Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
BSM’den Kepezlilere müjde!
18 Haziran 2018, Pazartesi - 16:13Belediye Sağlık Merkezi ile sağlık hizmetleri konusunda önemli adımlar atan Kepez Belediyesi, şimdi vatandaşlarına 2 yeni alanda daha sağlık hizmet sunacak. Belediye Sağlık Merkezi, ‘Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği’ ile ‘Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği’ hizmeti vermeye hazırlanıyor. Talasemi merkezi, psikolog, diyetisyen, evde sağlık birimi, ağız ve diş, fizik tedavi ve göz poliklinikleriyle Kepezlilerden tam not alan Kepez Belediyesi Sağlık Merkezi, (BSM) sağlık alanında diğer belediyelere öncü olmaya devam ediyor.
Kepezlilere özel sağlık merkezi
Belediye Sağlık merkezi’nde, haftanın 5 günü Kadın Hastalıkları ve Doğum ile Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları hizmeti verilecek. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, daha önce belediye hizmet binasında hizmet veren Sağlık İşleri Müdürlüğü’nün geniş kapsamlı bir hastane binasına taşındığını ve her geçen gün poliklinik sayısının da hızla arttırıldığını söyledi. Amaçlarının vatandaşa en iyi hizmeti sunmak olduğuna değinen Başkan Tütüncü, “Hemşehrilerimizin memnuniyeti yaptığımız hizmetin ne kadar önemli olduğunu ortaya koymaktadır.” dedi.