Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Kepez’in yaz spor okulu kontenjanları doluyor
13 Haziran 2018, Çarşamba - 15:29Kepez Belediyesi Yaz Spor Okulları’na yoğun ilgi devam ediyor. 1 Haziran’da başlayan yaz spor okulu kayıtlarında, ilk haftada yüzme, su topu ve cimnastik branşlarında kontenjanlar doldu. Bu talep sonucunda kontenjanı dolduğu için kaydı alınamayan yüzme, su topu ve cimnastik branşı haricindeki diğer branşlara kayıtlar devam ediyor. Basketbol, taekwondo, futbol, voleybol, tenis, okçuluk ve güreş branşlarında kayıt yaptırmak isteyen ebeveynler çocuklarının kimlik fotokopisiyle Kepez Belediyesi Spor Kompleksi’ne müracaat etmeleri gerekiyor.
Kaliteli bir yaz tatili
Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, “Kayıtların doluluk oranı gösteriyor ki; okulların kapanması ile çocuklarının yaz tatilini iyi değerlendirmesini isteyen veliler, kaliteli ve nitelikli eğitim almaları için Kepez Belediyesi’nin yaz spor okullarını tercih etti. Ücretsiz yaz spor okullarımızdan faydalanmak isteyen ebeveynler, çocuklarını kaydı devam eden diğer spor branşlarına kayıt yaptırabilirler.” dedi.