Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Yüzme Kursumuza 8 Günde 1153 Kayıt
8 Haziran 2018, Cuma - 18:39Kepez Belediyesi’nin 1 Haziran\'da kayıtları başlayan ‘Yaz Spor Okulları’na yoğun ilgi devam ediyor. 10 branşta başlatılan kayıtlarda en çok ilgiyi yüzme branşı görüyor. 8 günde 1153 öğrencinin kayıt yaptırdığı yaz spor okulu yüzme branşında kota 1500 kişi ile sınırlı. 2 ay boyunca ücretsiz hizmet verecek spor okulu yüzme branşına kısa süre içerisinde kayıtların dolacağını belirten Kepez Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, “Ücretsiz spor okullarımızdan herkesin faydalanmasını istiyoruz. Ayrıca çocuklarımızın mutluluğu da bizim için önemli. Onların rahat, kaliteli ve güvenli spor yapmaları için var gücümüz ile çalışıyoruz. Bu yaz çok eğlenceli geçecek. Yetenekli olanları da Kepezspor\'un alt yapısına katarak hem lisanslı sporcumuz yapacağız, hem de geleceğin yıldızları olmaları için çaba sarf edeceğiz.”dedi.