Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Kepez’in ‘Sosyal Bilimler Lisesi’ açılıyor
8 Haziran 2018, Cuma - 13:26Jet hızıyla arsa ve protokol işlemleri tamamlanan ve geçtiğimiz Ağustos ayında temelleri atılan lise, jet hızıyla da tamamlandı. Kepez Belediyesi’nin arsa tahsisini gerçekleştirdiği, hayırsever Mustafa Yılmaz’ın anne ve babasının ismini taşıyan 24 derslikli Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi, 9 Haziran(Cumartesi) saat 18.30’da açılıyor.
24 derslik bulunuyor
Kepez Belediyesi’nin, Ahatlı Mahallesi 3168 sokakta meclis kararı ile tahsis ettiği 4 bin 029 m2’lik arsaya inşa edilen Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi’nde 24 derslik yer alıyor. Bürokratik işlemleri gibi yapımı da jet hızıyla tamamlanan lise, 2018-2019 eğitim ve öğretim yılında ilk öğrencilerini kabul edecek. Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi’nin açılışının ardından konuklara iftar yemeği ikram edilecek.