Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Kepez’in alt yapısı üst üste Antalya Şampiyonu
21 Mayıs 2018, Pazartesi - 16:13Kepez’in Yıldızları Spor ve Eğitim Projesi sayesinde alt yapıya kazandırılan genç yetenekler başarıdan başarıya koşuyor. Kurulan alt yapı takımlarında müsabakalara çıkan genç yetenekler, düzenlenen amatör lig müsabakalarında gelişimlerine katkı sağlıyor ve geleceğe emin adımlarla ilerliyor. Kepez Belediyespor U-17 takımı, sezon boyunca gösterdiği üstün performans ile play-off oynamaya hak kazandı.
Projenin meyveleri
Alt yapıya verdiği önemi bir kez daha altını çizen Kepez Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, “Kazandığımız başarılar projemizin meyveleri. Kepez’in Yıldızları olan sporcularımız, artık Türkiye’nin Yıldızları oldu. Sporcularımı ve teknik ekibimi kutluyorum ve Türkiye Şampiyonası grup maçlarında kendilerine başarılar diliyorum. \"dedi.