Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Kutlama Mesajı
18 Mayıs 2018, Cuma - 16:45Bugün, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün milli iradeye dayanan, tam bağımsız bir devlet kurmak amacıyla Kurtuluş Savaşımızın meşalesini yakmak üzere Samsun’a çıkışının 99. yıldönümünü kutluyoruz.
19 Mayıs, esareti kabul etmeyen ve hürriyetinden vazgeçmeyen Aziz Milletimizin “Ya istiklɑl, ya ölüm” diyerek vatanını işgal etmek isteyenlere karşı verdiği beka mücadelesinin ilk adımıdır. Samsun’da yakılan istiklal meşalesi aziz milletimizin birlik ve beraberliğinden aldığı güçle zaferle tɑçlɑnmıştır.
Tarihimizin önemli dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs’ın, Gençlik ve Spor Bayramı olarak kutlanması, geleceğimizin teminatı olarak gördüğümüz gençlerimizin Kurtuluş Savaşı ruhunu içselleştirmeleri ve sahip çıkmaları açısından son derece anlamlıdır.
Gençlerimiz ülkemizin dinamik, enerjik güçleridir. Onları önemsiyoruz ve güveniyoruz. Gençlerimizi geleceğe ne kadar donanımlı bir şekilde taşırsak ülkemizin geleceği de o kadar güzel olacaktır. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada tüm imkânlarımızla gençlerimizin yanında olmaya ve her türlü desteği vermeye devam edeceğiz.
Bu düşüncelerimle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere ülkemizin geleceği için mücadele eden tüm kahramanları rahmetle anıyor, gençlerimizi ve hemşehrilerimizi saygıyla selamlıyorum.
Hakan Tütüncü
Belediye Başkanı