Son Haberler
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
Kepez’de Ramazan denetimi
16 Mayıs 2018, Çarşamba - 14:05Kepez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ramazan ayı nedeniyle gıda imalathanelerini ve satış noktalarını denetledi. Ramazan sofralarının vazgeçilmezi pide fırınlarını, tatlı imalathanelerini ve satış noktalarını denetleyen Kepez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, nüfusu 600 bine yaklaşan ilçedeki, fırın ve imalathanelerin hijyen koşullarını, ekmek ve pidelerin de gramajını kontrol etti.
Denetimler titizlikle yapılıyor
Kepez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerinin, denetimlerini Ramazan ayı boyunca hız kesmeden sürdüreceğini belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Ekmek ve pide üretimi yapan fırınların, pasta ve tatlı üretimi yapan imalathanelerin denetimini ekiplerimiz, titizlikle sürdürüyor. Hemşehrilerimizin aldığı ürünlerin, daha sağlıklı ve hijyen koşullarda üretilmesini sağlamak amacıyla zabıta ekiplerimiz 7-24 saat hizmet verecek” diye konuştu.