Son Haberler
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
Tütüncü’den şehit annelerine vefa
13 Mayıs 2018, Pazar - 12:01Kepez Belediye Sağlık Merkezi’nin ağız ve diş sağlığı poliklinikleri, bu kez özel anneler için mesai yaptı. Kepez ilçe sınırlarında yaşayan 27 şehit annesinin ağız ve diş sağlığı bakımları Kepez Belediyesi tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirildi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün her fırsatta yanlarında olduğu 27 şehit annesine özel diş sağlığı hizmeti sunuldu. Kepez Belediyesi’nin özel diş merkezlerinin konforunda sunduğu hizmetten ücretsiz olarak yararlanan anneler, Tütüncü’nün her fırsatta kendilerine destek olduğunu ifade ederek teşekkür etti.
Şehit annelerine kırmızı karanfiller
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, şehit annelerinin Anneler Günü’nü de tebrik etti. Her birini birbirinden güzel kırmızı karanfiller takdim eden Tütüncü, oğulları vatan uğruna şehit düşmüş acılı annelerin bir gün değil her gün özel olduğunun altını çizerek kendilerine uzun ömür diledi. Tütüncü, aynı zamanda Belediye Sağlık Merkezi personeli kadınların da anneler gününü ve hemşireler haftasını tebrik ederek onlara da çiçek takdiminde bulundu. Uzman diş hekimlerinin titizlikle hizmet verdiği Kepez Belediye Sağlık Merkezi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 27 şehit annesinin dolgu, protez, ağız sağlığı gibi hizmetlerini son teknoloji cihazlarla muayene ederek ücretsiz olarak gerçekleştirdi. Tütüncü, annelerin ellerinden öperek kendilerinin bir oğlu olarak her türlü ihtiyaçlarında yanlarında olduğunu bir kez daha hatırlattı.