Son Haberler
- Kepez’de anneler ve çocuklar tekvando antrenmanında buluştu
- Kepez’de yıldızların altında Yeşilçam nostaljisi
- Romanyalı eğitimciler Antalya Bilim Merkezi’ni gezdi
- Başkan Kocagöz, bir evladın engelli annesi için talebini hızla yerine getirdi
- Kepez Belediyesi, Antalya’yı Gökyüzü Gözlem etkinliğinde buluşturuyor
- Kepez’den Teomanpaşa’ya aynı anda dört hizmet
- Kepez’de sünnet şöleni coşkusu
- Başkan Kocagöz’den 4 mahalleye, 7 kat müjdesi!
- Antalya, Kepez Kültür Festivali’nde buluştu
- Kepezli çocuklar çok şanslı
Kepez, ‘Anneler Günü’nde şehit annelerini unutmadı
4 Mayıs 2018, Cuma - 18:01Kepez Belediyesi ve Şehit Aileleri Derneği, ‘Anneler Günü’nde şehit annelerini unutmadı. Kepez Belediyesi Sağlık Merkezi, ‘Anneler Günü’nde Kepez’de ikamet eden tüm şehit annelerine ‘Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde ücretsiz hizmet sunmaya hazırlanıyor. Kepez Belediyesi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, anneler gününde şehit annelerinin hizmetinde olacak. Şehit annelerinin diş muayene ve tedavi işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.
Tütüncü, “Minnet borçluyuz”
Kepez Belediyesi Sağlık Merkezi, şehit annelerini bekletmemek için tek tek arayarak, muayene randevu saatlerini bildirdi. Şehit annelerine olan minnet borcunun asla ödenemeyeceğini belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Onlara çok şey borçluyuz. Onların bize emaneti olan bu millete, bu devlete, şehit yakınlarına, kardeşlerine, çocuklarına, anne ve babalarına sahip çıkmak bizim en büyük görevimiz. “ dedi.