Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Kepez’de Makam Sokakta
9 Mart 2018, Cuma - 13:04Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, göreve başladığı ilk günden itibaren benimsediği hemşehrileriyle içice olma anlayışını başkanlıktaki 9 yılında da aralıksız sürdürüyor.
Başkan Tütüncü, halkıyla buluşmak, talepleri yerinde dinleyerek çözüm üretmek amacıyla cadde cadde, sokak sokak ilçeyi geziyor.
Adeta makamını sokaklara taşıyan Tütüncü, haftanın her günü cadde ziyaretleriyle her yaştan yüzlerce hemşehrisi ile, esnafla bir araya geliyor. Tütüncü, ziyaretlerde hem halkıyla var olan gönül bağını güçlendiriyor, hem de talepleri yerinde karşılıyor. Belediyeyi, makamı vatandaşın ayağına götüren Tütüncü, Ulusoy Caddesi’nin Yeni Doğan ve Ahatlı mahalleleri bölümü ile Kuzeyyaka ve Gündoğdu mahallelerine sınırı olan Göksu Caddesi’ni ziyaret etti.
Yüzlerce esnaf ve vatandaşla kucaklaştı
Başkan Hakan Tütüncü, daha öncede birçok kez gittiği caddelerdeki işyerlerini ziyaret ederek, esnafa işlerinin nasıl gittiğini sordu. Tütüncü, işyeri sahipleriyle kahve ve çay içip sohbet etti, kentle ve belediyecilik hizmetleriyle ilgili isteklerini dinledi.
Caddeden geçen her yaştan vatandaşın elini sıkarak, hal ve hatırını soran Tütüncü, hemşehrilerinin eğitim, sağlık, ulaşım, belediye hizmetleriyle ilgili taleplerine yerinde çözüm üretti. Tütüncü, ziyaretlerde yakından ilgilendiği çocukları da çeşitli hediyelerle sevindirdi.
Kepezliler Tütüncü ile mutlu
Cadde ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getiren Kepezliler de “Başkanımızı makamında ziyaret edecektik ama o yanımıza geldi. Başkanımızı sürekli yanımızda görmekten, çalışkanlığından, mütevazılığından, hizmetlerinden mutluyuz.” ifadesini kullandılar.
“Halkımın memnuniyeti en büyük enerjim”
Başkan Tütüncü, cadde ziyaretlerini şu şekilde değerlendirdi: “Günboyu, Ulusoy ve Göksu caddelerimizde hemşehrilerimizle gönül bağımızı güçlendirdik. Onların memnuniyeti en büyük enerjimiz. Esnaf dükkânlarındaki sohbetlerden çok şeyler öğreniyorum. Toplumun nabzını en iyi esnafımız tutuyor. Sokaklarda karşılaştığımız tüm çocuklar bizim. Onların mutluluğu bizim mutluluğumuz.”