Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
‘Düğün Evi Oyun Evi’ tiyatro severleri buluşturdu
7 Mart 2018, Çarşamba - 13:58Sahneye konduğu ilk günden itibaren rekor izleyiciye ulaşan ‘Düğün Evi Oyun Evi’ hafta sonu tiyatro severler için perdelerini bir kez daha araladı. Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde sahneye konan ‘Düğün Evi Oyun Evi’ni çok sayıda tiyatro sever izledi. Çocuk ve yetişkinlere yönelik birbirinden güzel oyunları seyirci ile buluşturan Kepez Belediye Tiyatrosu(KBT), yeni sezon oyunlarından ‘Düğün Evi Oyun Evi’ adlı tiyatro oyunu ile seyircilerin yoğun ilgisini çekmeye devam ediyor. Perdelerini araladığı ilk günden itibaren, beklenenin üzerinde seyirci kitlesine ulaşan ‘Düğün Evi Oyun Evi’ hafta sonu yine çok sayıda tiyatro severe perdelerini araladı. Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde sahnelenen oyun, seyirciyi bir kez daha Anadolu’nun kucağına götürdü.
Tiyatro ile keyifli dakikalar
Kepez Belediye Tiyatrosu’nun(KBT) sahnelediği ‘Düğün Evi Oyun Evi’ adlı oyun Anadolu’nun köylerinde eğlenme amacı taşıyan ve aynı zamanda hiciv dolu köy seyirlik oyunlarının derlenmesi sonucu sahneye kondu. Bu tiyatro oyunu günümüzde unutulmaya yüz tutmuş değerlerimizi de yeniden bizlere hatırlatıyor. KBT tarafından ücretsiz sahnelenen oyun, köy seyirlik oyunlarından derlenen anlatımları ile tiyatro severlere keyifli dakikalar sunuyor. Düğün Evi Oyun Evi; 9-10-16-17-23-24-27-30-31 Mart tarihleri arasında Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde tiyatro severlerle tekrar buluşacak.