Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Klasik Otomobiller Buluşması Kepez’de
8 Şubat 2018, Perşembe - 13:55Tarihe damga vurmuş otomobillere merakı ile tanınan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ülkenin çeşitli illerinden gelecek klasik otomobil tutkunlarını Kepez’de ağırlayacak. Kepez Belediyesi’nin halka açtığı Dokuma Park, 11 Şubat Pazar günü saat 10.30-18.00 saatleri arasında klasik otomobillere ev sahipliği yapacak. Klasik Otomobiller Buluşması, klasik otomobil tutkunlarını bir araya getirecek.
Otomobilini kap, gel!
‘Klasik Otomobiller Buluşması’nın kapıları klasik otomobili olan her vatandaşa da açık olacak. Tarihi buluşmaya klasik otomobili ile katılan vatandaşları da, güzel sürprizler bekliyor. Klasik otomobiller buluşmasına katılacak olan ebeveynlerin çocukları içinde özel etkinlikler hazırlandı. Anne ve babalar Klasik Otomobil Buluşmasında geçmişe yolculuk yaparken, çocuklarda doyasıya eğlenme imkanı bulacaklar. 1970 ile 1980’li yılların unutulmaz müziklerinin de yer alacağı tarihi buluşmada hem kulakların pası silinecek, hem de hatıralara yolculuk yapılacak.
Yaşamın Merkezi Dokuma Park
Dokuma Park’ta gerçekleşecek tarih buluşmasında klasik araçlar, sırasıyla park ederek bir sergi oluşturacak. Türkiye hafızasında yer etmiş araçlardan koleksiyon oluşturmasıyla tanınan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Pazar günü düzenlenecek Klasik Otomobiller Buluşması’na tüm Antalyalıları davet etti. Halkın kullanımına açılan Dokuma Park, Sevgi İzi, Dokuma Şenlikleri, Kar Şenlikleri gibi sosyal aktiviteler ve eşi benzeri olmayan Anadolu Oyuncak Müzesi ile Antalyalıların yaşam merkezi oldu.