Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Kepez\'den 7\'den 70\'e doğa yürüyüşü
6 Şubat 2018, Salı - 15:06Sosyal belediyecilik alanında düzenlediği etkinlikler ile vatandaşlara yeni platformlar oluşturan Kepez Belediyesi, Doğa Yürüyüşleri’ne yeni yılda da ara vermeden devam ediyor. “7’den 70’e herkes spor yapmalı” anlayışı ile başlatılan etkinlikler Antalyalılardan büyük ilgi görüyor. Tekirova Likya Yolu’na düzenlenen şubat ayı yürüyüşüne çok sayıda doğasever katılım gösterdi. Farklı yaş ve meslek gruplarındaki doğa severlerin katıldığı etkinlikte 10 kilometrelik parkur yüründü.
Doğayla iç içe bir etkinlik
Yetişkinler spor yaparak doğanın muhteşem manzarasını izlerken, yürüyüşe katılan çocuklar ise hem doğada yürümenin tadını çakırdı, hem de yeni bitkiler tanıma imkanı buldu. Erdem Bayazıt Kültür Merkezi önünde buluşarak Kepez Belediyesi otobüsleri ile çıkılan programda profesyonel rehberler de vatandaşlara eşlik etti. Çam ağaçlarının arasında yürüyen katılımcılar, 10 kilometrelik parkuru birlikte yürüyerek Likya Yolu’nu yeniden keşfetti. Kepez Belediyesi’nin Şubat ayındaki ikinci yürüyüşü ise Karakuyu Akkoç’ a düzenlenecek. 24 Şubat Cumartesi günü gerçekleşecek yürüyüşe katılmak isteyenlerin, Kepez Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne bizzat başvura da bulunmaları gerekiyor.