Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Tütüncü’den eğitime tam destek
5 Şubat 2018, Pazartesi - 12:48Kepezli çocukların eğitim seviyesinin okullara yaptığı desteklerle artmasına katkıda bulunan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, okul ziyaretlerinde çocuklara sözünü verdiği bakım ve onarım çalışmaları için Fen İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerini yarıyıl tatilinde seferber etti. Kepez’deki okulların bakım onarım hizmetleri, çeşitli ihtiyaçları ve peyzaj düzenlemeleri ekipler tarafından titizlikle gerçekleştirildi.
Kepez, hizmet için koşuyor
Daha yeşil okul bahçeleri, dinlenme alanları, oturma grupları, bahçe düzenlemeleri, çocukları spora sevk edecek çeşitli eğitici bahçe figürleri ve yer boyamaları gibi birçok alanı kapsayan çalışmalar, Kepez’de eğitimin kalitesini artırmak için gerçekleştiriliyor. En çok okul ziyareti yapan belediye başkanı olarak rekora koşan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yarıyıl tatilinde okulların eksiklerini bizzat yerinde tespit etti. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, çok sevdiği çocukların daha güçlü yarınlara ulaşmaları için elinden gelen tüm desteği verdiğini ve bu desteğin her zaman devam edeceğini söyledi.