Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Kepez’de iş garantili meslek kursu kayıtları başladı
30 Ocak 2018, Salı - 14:09Kepez Belediyesi’nin bir sosyal hizmeti olan AKMEK, yeni dönemde yeni hizmetlere imza atıyor. İŞKUR işbirliği ve IC Hotels güvencesi ile açılacak kat hizmetleri ve servis komi kursları, başarılı kursiyerlerine yüzde yüz iş garantisi de verecek. Altınova Kurs Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan kurslar için başvurular Sakarya Kurs Merkezi’ne yapılacak. Kat Hizmetleri için yaşları 18 ile 40 arasında değişen bay ve bayan kursiyerler, servis departmanı içinde 18 ile 28 yaş aralığında bay ve bayan kursiyerler alınacak.
Kurs kayıtları başladı
AKMEK Altınova Kurs Merkezi’nde yaklaşık iki aylık bir kurs döneminden geçen başarılı olarak sertifika almaya hak kazanan kursiyerleri, IC Hotels’de iş imkanı bekliyor. Yüzde yüz iş garantisi sunan meslek edindirme kursları Kepez Belediyesi’nin istihdama katkı sağlamak amacı ile ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. Kepez’de istihdamı desteklemek amacı ile Kepez Belediyesi öncülüğünde düzenlenen proje ile onlarca kursiyer iki aylık eğitimin ardından kendi alanlarında uzman personeller olarak iş başı yapacaklar. Kayıtların devam ettiği kurslarla alakalı detaylı bilgiye kurs merkezlerinden ve 0242 326 40 80 numaralı telefondan ulaşılabilecek.