Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Kepez, WhatsApp ihbar hattı ile yanı başınızda…
29 Ocak 2018, Pazartesi - 13:02Sosyal belediyecilik alanında birçok projeye imza atarak ilklerin öncüsü olan Kepez Belediyesi, ilçenin sorunlarına daha kolay çözüm üretebilmek için bir adım daha attı. Kepez Belediyesi gelişen teknolojinin getirdiklerini göz önündü bulundurarak ilçede yaşanan ve belediye eliyle çözüme kavuşturulabilecek sorunlara çözüm üretecek bir ihbar hattı tanımladı. WhatsApp teknolojisi ile hizmet verecek olan ihbar hattı, yazılı olarak iletilen sorunları gerekli birimlere aktararak çözüme dayalı bir hizmet verecek.
7 gün 24 saat hizmet verecek
Gelişen teknolojik şartlara ayak uydurarak dört koldan vatandaşa kucak açan Kepez Belediyesi, ihbar hattı aracılığı ile vatandaşın sorununa yanıt verecek. Kepez Belediyesi’nin 7 gün 24 saat özveri ile çalışan personeli tarafından alınan ihbarlar gerekli birimler tarafından en kısa sürede neticeye ulaştırılıyor. Daha önce her türlü mesajı kendi sosyal medya adreslerinden bizzat kendi yanıtlayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, belediyenin yeni ihbar hattına gelen öneri, soru, sorun ve şikayetleri de yine bizzat inceleyecek. Bu yeni uygulama ile Kepez Belediyesine ait 0 555 024 07 07 WhatsApp ihbar hattı ile her türlü sorun, görüş ve öneri iletilebilecek.