Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Kepez’den başarılı öğrencilere ödül
29 Ocak 2018, Pazartesi - 12:59Çocuklara büyük önem veren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, onlar gülsün diye projeler üretmeye devam ediyor. Sosyal belediyecilik alanında örnek projelere imza atan Kepez Belediyesi, her ay farklı okulların başarılı öğrencilerine yaşadıkları şehri daha iyi tanıma imkanı sunuyor. Kepez Belediyesi, başarılı öğrencileri ödüllendirme projesi kapsamında Şehit Kahraman Çelikbaş Ortaokulu öğrencilerini ağırladı. Kepez Belediyesi’nin Antalya’da bir ilk olarak hizmete açtığı 70 dönümlük Kepez Macera Ormanın da at binmenin keyfini süren öğrenciler, bir yandan da paintball ve survivor heyecanını yaşadılar.
Tütüncü, “Çocuklarımız gülsün diye”
Kepez Belediyesi’nin bir başka çevreci projesi Park Orman’da da gönüllerince eğlenen öğrenciler, dağ kızağı parkurunda ise adrenalin patlaması yaşadılar. Çocukların çocukluklarını yaşayarak büyümeleri gerektiğini belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Kepez Belediyesi olarak, işte bu anlayışla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çok sevdiğimiz çocuklarımız için daha çok çalışıyoruz. Çocuklarımızın beton yığınları içerisinde değil, doğa ile kucak kucağa bir çocukluk geçirmesini istiyoruz. Çocuklarımızın mutlu olması için mahallelerimizdeki semt parklarının sayısını her geçen gün daha da artırıyoruz. Her şey çocuklarımız gülsün diye…” dedi. Kepez Belediyesi’nin Kepezde başarılı öğrencileri ödüllendirme projesi 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı boyunca devam edecek.