Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Kepez 2017’de 1075 çocuğa şehri gezdirdi
22 Ocak 2018, Pazartesi - 09:54Kepez Belediyesi, ‘Kepezliyim Şehrimi Geziyorum’ sosyal sorumluluk projesi ile çocukları, eğlence ile buluşturmaya devam ediyor. Eğitim ve öğretim dönemi boyunca ayda iki kez düzenlenen proje ile 2017 yılında 10 farklı okulda eğitim gören 1075 öğrenci keyif dolu bir gün geçirerek, belediyenin tesislerinden ücretsiz olarak yararlandı.
Kepez’i keşfediyorlar
Kepez Belediyesi’ne ait otobüsle okullarından alınan öğrenciler, belediyenin halkla ilişkiler görevlisi ve öğretmenlerinin eşliğinde ilk olarak Antalya Hayvanat Bahçesi, ardından Antalya’da bir ilk olan ve 70 dönümden oluşan Macera Ormanı, Anadolu Oyuncak Müzesi gibi noktaları ziyaret ettiler. Belediyenin tesislerinde yemek ikramlarını tadarak güzel bir gün yaşayan çocuklar Kepez’i bir kez daha keşfetme imkanı buldular.
Çocuklara 5 yıldızlı eğlence
Lunapark’ta doyasıya eğlenen ve ilk kez ata binme heyecanını yaşayan 1075 öğrenci unutulmaz anılara imza attı. Sosyal belediyecilik alanında öncü projelerle adından söz ettiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ‘Kepezliyim Şehrimi Geziyorum’, projesi ile Kepezli çocukları beş yıldızlı bir eğlence ile buluşturduklarını söyledi.