Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Kepezliler sağlıkta çok şanslı
10 Ocak 2018, Çarşamba - 14:07Kepez Belediyesi Sağlık Merkezi, Kepezlileri farklı sağlık hizmetleri ile tanıştırmaya devam ediyor. Geçen Nisan ayında hizmete giren Belediye Sağlık Merkezi’nin ağız ve diş sağlığı polikliniğinde şimdi de implant tedavisine başlandı. Mahalle ve okullarda yapılan sağlık taramaları ile sağlık hizmetini vatandaşının ayağına kadar götüren Kepez Belediyesi, diş eksikliğinin en iyi tedavi yöntemi olan implant tedavisine de başlayarak hemşehrilerinin yüzünü bir kez daha güldürdü.
Belediye Sağlık Merkezi rol model
Talasemi test merkezi, evde sağlık birimi, diyetisyen, psikolog, göz, ağız ve diş sağlığı polikliniğinin yer aldığı Belediye Sağlık Merkezi, hizmetleri ile sadece bölgesinde değil, bir çok belediyenin de rol modeli olmuştu. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Belediye Sağlık Merkezi’nin Kepez için en önemli hizmetlerden biri olduğunu belirterek, “Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Kepez’e kazandırdığımız her yeni hizmet bizi daha da gururlandırıyor. Kepez Sağlık Merkezi’ndeki hizmetlerimize şimdi de implant tedavi hizmetini ekledik. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi. Kepez Belediyesi Sağlık Merkezi’ndeki tedavi hizmetlerinden yararlanmak isteyen Kepezlilerin, 338 11 22 nolu telefon numarasından randevu almaları yeteli oluyor.