Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
Kepez’e dev semt parkı
8 Ocak 2018, Pazartesi - 14:38Eğitimden sağlığa, spordan sanata bir çok alanda önemli projeler üreten Kepez Belediyesi, ilçedeki yeşil alan miktarını her geçen gün daha da arttırıyor. İlçenin 66 mahallesine eş zamanlı olarak kazandırılan yeni semt parklarına bir yenisi daha eklendi. 2017 yılında yapımına başlanan ve yapımı tamamlanan Altınova Orta Mahallesi Semt Parkı, kapsadığı alan ile ilçenin en büyük semt parklarından bir tanesi oldu. Toros Sokak ve 29 nolu sokağın kesişimin de yer alan park toplamda 12 bin 600 metrekare alandan oluşuyor.
2018’de yeni semt parkları
Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin farklı mahallelerde eş zamanlı gerçekleştirdiği çalışmalar neticesinde hizmete sunulan parkta diğer parklarda olduğu gibi yürüyüş alanları, pergoleler, oturma grupları, yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları ve yeşil alanların yanı sıra bir de basketbol sahası bulunuyor. Başkan Hakan Tütüncü’nün son 8 yılda ilçeye kazandırdığı yüzlerce semt parkından biri olan yeni park, ilçenin en büyük semt parklarından biri olarak hizmete sunuldu. Başkan Tütüncü, yapımı tamamlanan yeni semt parkının Kepez’e ve Antalya’ya hayırlı uğurlu olmasını temenni ederek, 2018 yılında da yeni park çalışmalarının devam edeceğinin altını çizdi.