Son Haberler
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
Tütüncü’den pist müjdesi !
25 Aralık 2017, Pazartesi - 12:55Kepez Belediyesi, büyük işlere imza atmaya devam ediyor. Antalya’yı, motor sporlarında söz sahibi yapacak pist ve tesisler Kepez’e yapılıyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, motor sporu tutkunlarını sevindirecek olan Off -Road pisti ve motor sporu tesisi projesini Antalya’ya kazandırıyor. Başkan Hakan Tütüncü, plan, proje ve yer arayışı çalışmalarından sonra bu önemli projesi için teknik ekibiyle birlikte Denizli ve Muğla’daki off-road pistlerinde incelemelerde bulundu.
Proje hazırlık ve teknik incelemelerin ardından Başkan Tütüncü, pist ve motor sporları tesisinin yapımına yakın bir zamanda Antalya’da başlanılacağının müjdesini verdi.
“Antalya motor sporlarında söz sahibi olacak”
Pist ve tesisin yapılacağı arazinin tespitinde sona gelindiğini aktaran Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Antalya’ya, Kepez’de iki tane güzel off- road pisti ve motor sporu tesisi yapmaya hazırlanıyoruz. Konuyla ilgili projeyi hazırlıyoruz. Antalya’yı motor sporları alanında da söz sahibi yapacak önemli hamleyi başlatmanın arifesindeyiz. Hem halkımıza motor sporlarını sevdireceğiz, hem de Antalya’yı motor sporları konusunda Türkiye ve dünya’da önemli bir merkez haline getireceğiz. Bu büyük bir hedef ve önemli bir proje… Vites büyüterek hedeflerimizi gerçekleştirmeye devam ediyoruz” dedi.