Son Haberler
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
Devlerden Deplasmanda Galibiyet
18 Aralık 2017, Pazartesi - 13:249.Haftada Kepez Belediyespor kritik karşılaşmada Muğla Ormanspor deplasmanına konuk oldu. İki takım içinde büyük önem arz eden karşılaşmada 1.Periyot: 17-17 eşitlikle sonuçlandı. 2.Periyotla beraber oyuna ağırlığını koyan Kepez Belediyespor37-49 üstünlükle soyunma odasına gitti. İkinci yarının başında bulduğu atışlarla etkili olan Kepez Belediyespor farkı açtı ve 52-66 3.periyotu geçti. Son periyot büyük çekişmeye sahne olurken 75-79 üstünlükle Kepez’in Devleri galip gelmeyi başardı. Zorlu deplasmandan galibiyetle ayrılan Kepez Belediyespor karşılaşma sonunda büyük coşku yaşadı.