Son Haberler
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
Murat 124’ler Kepez’de buluştu
18 Aralık 2017, Pazartesi - 13:14Türkiye’nin dört bir yanından 62 Murat 124 otomobilin bir araya geldiği Kepez Macera Ormanı, adeta günübirlik otomobil müzesine dönüştü. Türkiye’nin bir dönemine tanıklı etmiş farklı modellerde 15 klasik araba ve eski motosikletlerin de katıldığı organizasyona, ‘Assolistler Sahnede’ ismi verildi.
Tütüncü araçları inceledi
Dokuma Park bünyesine otomobil müzesi kurma hazırlıklarını sürdüren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ev sahibi olarak etkinliğe katıldı. Tüm araç sahipleriyle selamlaşan Başkan Tütüncü, araçların özelliklerini ve hikayelerini dinledi. Tütüncü’ye grubun kurucu başkanı Osman Kölemen eşlik etti.
Nostalji dolu gün
Kepez Macera Ormanı’nda klasik araçlara ilgi duyanlara güzel bir gün armağan ettiklerini belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ülkemizin bir devrine tanıklık etmiş, üzerinde nice hatıraların olduğu otomobilleri bir araya getirdiklerini söyledi. Başkan Tütüncü, nostalji kokulu bir gün yaşadıklarını söyledi.
Kepez güzel bir şehir oluyor
Özellikle hafta sonlarında Antalyalılara aileleriyle vakit geçirebilecekleri alan oluşturduklarını hatırlatan Tütüncü, her hafta farklı etkinlikler yapmaya çalıştıklarını söyledi. Şehirlerin en önemli özelliğinin gezilecek yerlerinin çokluğu olmasını işaret eden Tütüncü, “Gezerken hem eğlendikleri, öğrendikleri, hem de hatıraları yaşatan mekanlar olması için çalışıyoruz. Hemşehrilerimize ayrıcalıklı güzel bir gün yaşatalım istedik. Antalya’nın çevre şehirlerindeki nostalji tutkunları da bu buluşmaya katıldı. Halkımızın da teveccühüyle Kepez günden güne daha nitelikli bir şehir haline gelecek” diye konuştu.