Son Haberler
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
“Abdülhamit Han” dan yılın son oyunu
14 Aralık 2017, Perşembe - 11:45“Abdülhamit Han” 18 Aralık(Pazartesi) günü saat: 20.00’da Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’n de yılın son oyununda seyircisi ile buluşacak. Kepez Belediye Tiyatrosu (KBT) Necip Fazıl Kısakürek’in ünlü eserinden esinlenerek sahnelediği oyun sezon açılışından itibaren tiyatro severler tarafından büyük ilgi gördü. 2. Abdülhamit Han’ın tahttaki son yıllarının anlatıldığı oyun da, 2 Meşrutiyet Dönemi ve tahttan indiriliş süreci sahneleniyor.
Yılın son oyunu
Ana karakter Abdülhamit Han’ı Kepez Belediye Tiyatrosu’nun(KBT) Genel Sanat Yönetmeni Abdullah Sürekli canlandırıyor. Devlet Tiyatrolarının ünlü oyuncularından Oktay Gözpınar’ın sahneye koyduğu oyunun kostüm tasarımları tiyatronun sanat yönetmeni Abdullah Sürekli’nin imzasını taşıyor. Reji yardımcılığını Hüseyin Aykut Keser’in, ses ve ışık tasarımını Mustafa Uçak’ın yaptığı “Abdülhamit Han” adlı tiyatro 2017 yılının son sezon oyununda seyircisini bekliyor.