Son Haberler
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
Kepez’den ‘Aile İçi Şiddeti Önleme Semineri’
11 Aralık 2017, Pazartesi - 14:00Sosyal belediyecilik alanında önemli adımlar atan Kepez Belediyesi, düzenlediği panel ve seminerler ile toplumsal konulara da parmak basıyor. Kepez Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü işbirliğiyle ‘Aile İçi Şiddeti Önleme Semineri’ 12 Aralık(Salı) günü bir kez daha düzenleniyor. Aile kavramlarını güçlendirecek önemli bilgilerin aktarılacağı seminere, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi tarafından görevlendirilen Semra Eksilmez konuşmacı olarak katılacak.
Seminerlere yeni yılda da devam
Orhan Gazi Semt Konağı’nda saat 14.30\'da düzenlenecek seminerde, sadece kadına değil, anne, baba ve çocuğa yönelik şiddet konusu da ele alınacak. Kadın Çocuk ve Eşlerin Hakları, Tedbir Kararları, Şiddet Durumunda Başvurulacak Noktalar seminerin önemli konuları arasında yer alıyor. Ailelere yol gösterici önemli ip uçlarının da verileceği seminere isteyen her vatandaş ücretsiz olarak katılabilecek. ‘Aile İçi Şiddeti Önleme Semineri’, 2018 yılında da Kepez’de belirli noktalar da devam edecek.