Son Haberler
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
Tütüncü, öğrencilerle spor yaptı
7 Aralık 2017, Perşembe - 10:51Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Enerji Koleji öğrencileriyle bir araya geldi. Yeni açılan okula ilk ziyaretini gerçekleştiren Başkan Tütüncü’yü, okul yönetimi ile birlikte kendisiyle röportaj yapmak isteyen izcilik kulübü öğrencileri karşıladı. Okul hakkında bilgi alan Tütüncü, ardından eğitim kurumunu gezdi. Okul binasının mimari yapısını da inceleyen Başkan Tütüncü, spor salonunda da öğrencilerle masa tenisi ve basketbol oynadı.
Merak edilenleri anlattı
Ziyaretin en anlamlı anı ise, Tütüncü’nün konferans salonunda kendisini bekleyen öğrencilerle bir araya gelmesiydi. Önce kendisini kısaca tanıtan Başkan Tütüncü, kalan zamanı merak edilenleri cevaplamaya ayırdı. Öğrenciler Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye soru sormak için birbirleri ile yarıştı. Kimi öğrenci Tütüncü’nün özel yaşamıyla ilgili sorular sorarken, kimileri de belediyenin hizmetleri hakkında bilgi almak istedi. Öğrencilerin sorularına samimiyetle cevap veren Başkan Hakan Tütüncü, isteyen öğrencilerle de hatıra fotoğrafı çektirdi.