Son Haberler
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
Tütüncü’den nikah rekoru
4 Aralık 2017, Pazartesi - 16:08Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, belediyesinin ana sponsoru olduğu Anadolu Renkleri 1. Akdeniz Festivali’nde 111 çiftin nikahını kıyarak, 30 olan kendi rekorunu egale etti. 80 ilin vatandaşlarının bir araya geldiği ve Antalya’nın tanıtıldığı festivalin finali, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’ne denk geldi. Bu sebeple 111 engelli çiftin nikahının kıyıldığı panayır havasındaki festivalin finali, Dokuma Park’ta gerçekleştirildi.
Hatıra fotoğrafı çektirdiler
Anadolu Birliği Genel Başkanı Bedri Yalçın’ın organize ettiği festivale eşi Dr. Ayşe Tütüncü ile birlikte katılan Başkan Tütüncü, hemşehrilerinin sevgi gösterisiyle karşılaştı. Çeşitli gösterilerin de sergilendiği festivalde, Tütüncü çifti isteyen her vatandaşla hatıra fotoğrafı çektirdi.
Ortak paydamız Türkiye
Konuşma yapması için sahneye davet edilen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, güzel bir şehir meydana getirirken aynı zamanda gönüllerde de yer etmek gerektiğini vurguladı. Türkiye’nin her ilinden katılımın gerçekleştiği festivalde ortak paydanın Türkiye Cumhuriyeti olduğu vurgusunu yapan Tütüncü, hep birlikte ay yıldızlı bayrağımızın daha da yükseklerde dalgalanması için çabalayacaklarını söyledi.
Engeli çiftlere mutluluk temennisi
Çiftlerin nikahını kıyan Başkan Tütüncü, nikah cüzdanını festivalin düzenleyicileri ve desteleyicileri ile birlikte verdi. Bugüne kadar en fazla 30 çiftin nikahını kıydığını belirten Tütüncü, “Bu anlamda ben de bir rekor kırdım. Kardeşlerimiz sıcacık yuvalarında mutlu olsunlar. Cenab-ı Allah onlara bir düzine çocuk nasip etsin” dedi.