Son Haberler
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
Kepez’in camileri güzelleşiyor
4 Aralık 2017, Pazartesi - 11:08Kepez Belediyesi ilçede bulunan okullarının yanı sıra camilerin de daha güzel ve daha temiz olması için ekiplerini seferber ediyor. İlçedeki okul ve camilerin temizliğini üstlenen Kepez Belediyesi, bunun yanı sıra çevre düzenlemesi ve peyzaj alanlarında da desteğini esirgemiyor. Okullardan gelen talepleri değerlendirerek en iyi şekilde bakım ve onarım işlerini üstlenen Kepez Belediyesi, camiler için gelen talepleri de aynı titizlikle değerlendiriyor. İlçede bulunan camilerin çevre düzenlemesi, peyzaj ve bahçe işleri, alt yapı bakım ve onarımları, kaldırım taşları ve zemin tadilatları Kepez Belediyesi ekiplerince titizlikle gerçekleştiriliyor.
Tütüncü, sorunu yerinde inceliyor
Çevre düzenlemesinin yanı sıra ilçede bulunan camiler düzenli aralıklarla temizlenerek ilçeye daha temiz ibadethaneler kazandırılıyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, her gün farklı bir camiyi ziyaret ederek, sorunu yerinde inceliyor ve anında çözüm üretiyor. Temizliğin imandan geldiğini hatırlatan Başkan Tütüncü, yapılan hizmetler ile ilçeye daha temiz ve daha güzel camiler kazandırmaya çalıştıklarını, belediyenin bu konuda üzerine düşeni yaptığını ve her zaman da yapacağını söyledi.