Son Haberler
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
KBT’den yeni çocuk oyunu
24 Ekim 2017, Salı - 12:45Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde her Cuma ve Cumartesi günleri yetişkin seyirciler için saat 20.00’de perdelerini aralayan Kepez Belediye Tiyatrosu(KBT) çocuk seyircileri için hazırladığı oyunlarını ise her Cumartesi günü ücretsiz olarak sahneliyor. Bu sezon yetişkin seyircileri için Abdülhamit Han’a prömiyer yapan KBT, çocukları da Küçük Prens ve Düşleri adlı oyun ile buluşturuyor.
Çocuklara mutluluğu anlatıyor
Antoine De Saint- Exupery’in kaleme aldığı çocuk oyununu, Aylin Arslan yönetiyor. Müzikleri Sonay Yener, ses ve ışık tasarımı Mustafa Uçak imzalı tek perdeli gösteri, uçağı arızalanınca bilmediği bir yere iniş yapan pilotun içindeki çocukla karşılaşmasıyla başlıyor. Minik izleyicilerinde merak ve heyecan duygusu uyandıran oyunda, insanları mutlu eden şeylerin aslında ne kadar basit gereksinimler olduğu ifade ediliyor. KBT, Küçük Prens ve Düşleri adlı oyun ile 25 Ekim Çarşamba günü saat 12.00’da çocuk izleyicileri için bir kez daha perdelerini aralayacak.