Son Haberler
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
Zorlu Karşılaşmada Kepezspor Kazanmasını Bildi
17 Ekim 2017, Salı - 17:10Bölgesel Amatör Lig’de hafta sonu oynanan karşılaşmada Kepez Belediyespor-Karaman Belediyesi maçı nefesleri kesti. 9 Kişi kalan Kepez Belediyespor karşılaşmadan 1-0 galibiyetle ayrılmayı başardı.
4.Hafta da Kepez Belediyespor’un konuğu ligin kuvvetli takımlarından ve şampiyonluk hedefleyen Karaman Belediyesi’ydi. Mücadele gücü yüksek karşılaşmada ilk yarıda gol sesi çıkmadı. Üst düzey mücadele sergileyen Kepez Belediyespor , taraftarlarının büyük desteğiyle rakip kalede pozisyonlar aradı. 51. Dakikada Kepez Belediyesporlu VanoTsilosani zor pozisyonda düzgün bir vuruş yaparak kaleciyi mağlup etti ve takımını 1-0 öne geçirdi. Golden sonra mücadelesini sürdüren Kepez Belediyespor’da golu atan Vano ikinci sarı karttan kırmızı kart görerek oyun dışı kaldı. Mücadeleyi bırakmayan Kepezspor’da 75. Dakika da Şakir kırmızı kartla oyun dışı kalırken, kalan 25 dakika da 9 kişi ile mücadele etti. Kepez Belediyespor’lu taraftarların takımlarına olan destekleri ve takımın yüksek mücadelesi 90 dakika sonunda 3 puanı getirdi. 9 kişiyle mücadele eden Kepez Belediyespor zorlu rakibi Karaman Belediyesi’ni 1-0 mağlup ederek haftayı galibiyetle kapattı ve zirve yarışında bende varım dedi.