Son Haberler
- DokumaPark’ta ‘kaya resimleri’ sergisi kapılarını açtı
- Kepez’de parklar şenleniyor, çocuklar eğleniyor
- Kepez, Kocagöz ile değişimi yaşıyor
- Başkan Kocagöz’den başarılı öğrencilere burs müjdesi !
- Başkan Kocagöz, söz verdi yapıyor
- Kepezli öğrenciler, Bilim Merkezi ile yapay zekayı keşfediyor
- Kırkpınar Başpehlivanı Zeybek’ten, Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Başkan Kocagöz, Seyir Terası’nda vatandaşlarla kucaklaştı
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
Başkan Tütüncü’ye öğrencilerden büyük ilgi
17 Ekim 2017, Salı - 12:02Okullara yaptığı hizmetlerle öğrencilerin gönlünde taht kuran Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, forma dağıtımı için gittiği Fatma Nur Çelik İmam Hatip Ortaokulu’nda öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Başkan Tütüncü, öğrencileri kırmayarak bol bol imza dağıttı.
Kepez’deki öğrencilerin daha iyi eğitim alması için çeşitli olanaklar sağlayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, eğitimci camiasının takdirini kazanırken, öğrencilerin de gönlünde taht kurdu. Okullara çevre düzenlemesinden bilişim sınıfı kazandırılmasına, spor ve sanat organizasyonlarından sosyal gezilere kadar birçok eğitim projesi gerçekleştiren Başkan Tütüncü, ziyaret ettiği okullarda öğrenciler tarafından büyük bir ilgi ile karşılanıyor.
Her öğrenciye forma hediye eti
Kepez’deki her öğrenciye yazlık ve kışlık forma dağıtan Başkan Hakan Tütüncü, bu seferde Fatma Nur Çelik İmam Hatip Ortaokulu’ndaki öğrencilerin forma sevincine ortak oldu. Fatma Nur Çelik İmam Hatip Ortaokulu’nda da büyük ilgi ile karşılanan Başkan Tütüncü, isteyen her öğrenciyle hatıra fotoğrafı çektirirken, bir yandan da bol bol imza dağıttı. Kimi öğrenci imza için kağıt- defter getirirken, kimisi de Tütüncü’den imzasını koluna atmasını istedi.
Öğrencileri müzeye davet etti
Fatma Nur Çelik İmam Hatip Ortaokulu’ndaki öğrencilere 800’den fazla forma hediye ettiklerini açıklayan Başkan Tütüncü, geçen yıl açılan bilişim sınıfından yeterince istifade edilip edilmediğini de sordu. Öğrencileri daha iyi bir geleceğe taşımak için ellerinden gelen gayreti göstermeye devam edeceklerini vurgulayan Tütüncü, öğrencilerden derslerine her zamankinden daha fazla çalışma sözü istedi. Ardından Dokuma Park’ta açılan Anadolu Oyuncak Müzesi’nin girişlerini 1 Kasım’a kadar ücretsiz yaptıklarını duyuran Tütüncü, öğrencileri aileleriyle birlikte oyuncak müzesine davet etti.